Kuzey BMW

BMW MOTOR BAKIMI

BMW motorunuzun performansının olduğu kadar güçlü kalması için her şeyin her zaman sorunsuz çalışması gerekir. BMW Servis Motor Yağı ile Orijinal BMW motor yağlarının yüksek standartlarından yararlanırsınız. Bunlar BMW motorlarına mükemmel şekilde uyar: Örneğin motor bileşenleri arasındaki sürtünmeyi azaltır, aşınmayı ve yıpranmayı azaltır ve tortular üzerinde hareket eder. Bu şekilde sadece motoru en iyi şekilde korumakla kalmaz, aynı zamanda motordan en iyi şekilde faydalanırsınız.

BMW FREN SERVİSİ

Frenler yalnızca BMW'nizin en önemli güvenlik parçası değildir. Aynı zamanda en çok kullanılan araç parçaları arasındadırlar. 

Mükemmel durumda olmaları daha da önemlidir. Ön / arka BMW Servis Frenleri ile yolda her zaman güvende olduğunuzdan emin olabilirsiniz.

Fren balatalarının profesyonel olarak değiştirilmesini üstleniyor ve BMW'nizi yeni orijinal BMW fren balatalarıyla donatıyoruz. Bunlar özellikle yüksek kalite ile karakterize edilir: Aşınma davranışı son derece düşüktür ve parça mukavemeti çok yüksektir. Tüm bileşenler birlikte mükemmel bir şekilde çalıştığı için sonuç, sürüş davranışı açısından en iyi değerlerdir.


BMW ARAÇ KONTROL

Saf sürüş keyfinden başka bir şey için endişelenmeyin. BMW'nizi en küçük köşesine kadar kontrol ediyoruz. Bunun için yenilikçi teşhis ve programlama teknolojileri kullanıyoruz. Bu şekilde, herhangi bir kusur zamanında keşfedilebilir ve onarılabilir - BMW'nizin güvenliği için belirleyici bir faktör. Böylece her zaman BMW'nizdeki her şeyin mükemmel bir düzen içinde olduğu güven verici hissinin tadını çıkarabilirsiniz.

BMW SERVİS ÖNCESİ KONTROL

BMW'nizin tüm ilgili fonksiyonel parçalarını önceden ücretsiz olarak kontrol ediyoruz. Bu sayede her türlü kusur ve hata zamanında tespit edilip onarılabilir ve ek bir randevu ve zamandan tasarruf etmiş olursunuz.

BMW KLİMA KONTROL

Her mevsim kusursuz işleyen bir klima/otomatik sistem olmazsa olmazdır. Yazın havayı serinletir ve temizler, kışın soğuk, nemli havadaki nemi alır. Bu nedenle, düzenli aralıklarla kontrol edilmeleri tavsiye edilir. Uzmanlarımız, klimanızın / otomatik sisteminizin düzgün çalışıp çalışmadığını baştan sona kontrol eder. Gerekirse, soğutucu eklenir. Sonuçta, BMW'niz istenen sıcaklıkta olmalıdır. Çünkü gideceğiniz yere ancak sürüş sırasında oda iklimi tam olarak gereksinimlerinizi karşılarsa rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz.